داستان آسا از یک تیم کوچک با رویاهای بزرگ شروع شد...

در کنار هم قدم‌های کوچک برداشتیم، بحران‌های مختلف را از سر گذراندیم، رشد کردیم، به بسیاری از اهدافمان رسیدیم و همچنان برای صعود به قله‌های بلندتر تلاش می‌کنیم.

CareerOpportunities

فرصت های شغلی

ایجاد محیطی با ارزش‌های انسانی، توسعه محصولات مالی کارامد برای میلیون‌ها کاربر و استفاده از فناوری‌های به‌روز از مواردی هستند که در آسا به آن‌ها می‌بالیم. اگر هم‌مسیرمان هستید، رزومه‌تان را برایمان ارسال کنید.

همکاری با آسا

ایده تاسیس آسا، همزمان با آغاز بحث معاملات آنلاین در بازار بورس شکل گرفت. زمانی که در سال ۱۳۸۹ زمزمه‌های آنلاین تریدینگ به گوش رسید، مدیران آگاه تصمیم گرفتند از صنعت IT برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند. در این مسیر، خدمات و نرم‌افزارهای مجموعه‌های مختلفی را امتحان کردند که عملکرد هیچ کدام برای‌شان رضایت‌بخش نبود. این ناکامی باعث شد تصمیم به تاسیس یک شرکت جدید بگیرند.  

شروع کار ما در آسا، توسعه نرم‌افزار معاملاتی اختصاصی بود. در مدت چهار سال و با سرمایه ۷۵میلیارد ریال به اهداف اولیه رسیدیم و از سال ۱۳۹۵ فاز دوم کار خود را با هدف تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در بازار سرمایه آغاز کردیم.

در این مسیر با مشکلات بسیاری مواجه شدیم اما توانستیم با جذب افراد قابل اعتماد و حرفه‌ای چالش‌ها را حل کنیم و حالا به یک خانواده ۵۵۰ نفری از متخصصان متبحر تبدیل شده‌ایم؛ خانواده‌ای که روز‌به‌روز بزرگتر می‌شود.

تا به امروز ما توانسته‌ایم مجموعه سیستم‌های مورد نیاز برای فعالیت در بورس اوراق بهادار و ارتباط‌های بانکی آن را در قالب ۷۰ محصول ایجاد کنیم که به صورت یکپارچه به مشتریان سرویس می‌دهند اما این جا نقطه توقف ما نیست و چشم‌انداز گسترده‌تری را در برابر خود می‌بینیم.