• یکپارچگی - عملکرد - سادگی
  • غلبه بر تمام پیچیدگی های کسب و کارهای مالی با یک سیستم پیوسته
  • عملکرد کامل ، پوشا ، سریع وکیفی
  • هر امکان درست در همان جا و به همان کلی که انتظار آن می رود
  • دسترسی از هر وسیله ای که شما ترجیح می دهید

معاملات بر خط

در سال ۱۳۹۳ شرکت آسا پس از اتصال مستقیم به هسته معاملات بورس کشور، موفق به اخذ مجوز فعالیت سامانه معاملات برخط از سازمان بورس و اوراق بهادار گردید و شرکت کارگزاری آگاه به عنوان اولین کارگزاری استفاده کننده از خدمات سامانه معاملات برخط آسا ارائه خدمات به مشتریان و سرمایه گذاران را بر روی این سامانه آغاز نمود. در حال حاضر سامانه معاملات برخط آسا ضمن ارائه نسخه وب، نسخه های اختصاصی اندروید و IOS را برای انواع تلفن های هوشمند و تبلت ها نیز طراحی و عملیاتی نموده است تا بتواند نیاز طیف وسیعی از کاربران را پوشش دهد. سامانه معاملات برخط آسا به عنوان یک ابزار اختصاصی برای انجام معاملات، نیاز اصلی کاربران به پایداری و سرعت بالا در انجام معاملات را درک نموده و سعی در برآورده کردن آن داشته است.

مشاهده سایت

باشگاه

همواره قدردانی از وفاداری مشتریان یکی از دغدغه های مهم تمام کسب و کارهای موفق بوده است. شرکت آسا در راستای تکریم مشتریان سعی در برآورده کردن این نیاز تحت غالب ابزاری قدرتمند نموده و در نهایت با ارائه سامانه باشگاه مشتریان این مهم برآورده گردیده است. سامانه باشگاه مشتریان توانسته است با جذب مشتریان در هر سطحی امکانات وسیعی را به آنها ارائه نماید تا هم کسب و کار و هم مشتریان از ارزش ایجاد شده مشترکا بهرمند شوند.

مشاهده سایت

همفکران

اطلاع رسانی و مشاوره در بازار سرمایه یکی از مهمترین منابع برای هر سرمایه گذاری بوده و هست. آسا با سیاست بهبود کیفیت در سامانه های اطلاع رسانی و ارائه امکانات نوین به کاربران، با طراحی جدید وب سایت همفکران وارد این حوزه گردید و همچنان ارائه انواع امکانات جدید در راستای ارائه اطلاعات با سرعت و کیفیت بالا را در دستور کار خود دارد.

مشاهده سایت

آواگلد

تفاوت نیاز فعالان در بازار سرمایه و بازار مشتقه، شرکت آسا را بر آن داشت تا سرویس ویژه برای بازارهای آتی و طلا و ارز ایجاد کند تا فعالان این بازار علاوه بر بهره گیری از تجربه کاربری پیشین مطابق استاندارهای جهانی به اطلاعات و اخبار و تحلیل های روز دسترسی داشته باشند و مطالب و دیدگاه های خود را با سایر فعالان به اشتراک بگذارند.

مشاهده سایت