آسا همواره از افراد خلاق و پیشرو استقبال خواهد کرد

مصاحبه اثر بخش و هدفمند

نیروی انسانی فعال مهم ترین سرمایه است . پس ما تلاش می کنیم پذیرای افراد خلاق ، متخصص و با استعداد باشیم تا بتوانیم بهترین راهکار ها و محصولات را برای مشتریان فراهم کنیم.

همفکری اعضا

تمامی آسایی ها در محیط کار به صورت دقیق و نظامند مشغول تصمیم سازی و اثر گذاری بر تصمیم گیری های کلان فنی هستند و با شکوفا کردن تواناییهایشان در جهت برتری و پیشرفت آسا گام بر می دارند

محیط پویا

آسا جایگاه افرادی است که از رویارویی با چالش های جدید لذت می برند. محیط پویا و صمیمی آسا الهام بخش افراد برای سخت کوشی و نتیجه گرایی است.

آسا معتقد است که رشد سالم بازار های مالی می تواند دنیا را جای بهتری برای زندگی کردن کند. پس به بهبود شرایط این بازار ها کمک می کند و کمر همت به خلق ارزش های ریشه ای و مانا در این بازارها بسته است. خانواده آسا از مجموعه ای از افراد پرتلاش و خلاق تشکیل شده که تلاش می کنند تا آسا را به یک شرکت نرم افزاری پیشرو و متخصص در حوزه بازارهای مالی (بورس ، بانک و بیمه) تبدیل کنند و برای دست یافتن به این هدف، نیاز به اعضای بیشتری دارد . این مجموعه جایگاه افرادی است که از رویارویی با مکاشفات فنی جدید لذت می برند و از یکنواختی فرار می کنند.همراهی شما با خانواده آسا در یک محیط پویا و صمیمی برایتان الهام بخش خواهد بود تا با سخت کوشی، خلاقیت، رشد و نتیجه گرایی، نیازهای مادی و معنوی خود را تامین کنید و احساس اثربخشی عمیق تری در زندگی خود و جامعه داشته باشید. آسا از اهداف توسعه حرفه ای آسایی ها به شدت حمایت می کند چون باور دارد این رشد تک تک آسایی هاست که منجر به رشد آسا خواهد شد. آسا به هیچ وجه سقف پرواز ندارد و مسیر رشد برای هر فرد پرتلاشی در یک محیط صمیمی به شدت هموار است. با توجه به همین هدف است که ما با استفاده از محیط انسان محور و سبک مدیریت تخت و حرفه ای تلاش کرده ایم، بهترین بستری که می تواند برای رشد خانواده آسا فراهم شود ایجاد کنیم تا هر فردی بتواند بلندترین گام های خویش را در جهت موفقیت خود و آسا بر دارد. ما آسایی ها مشتاقیم که بعد از اگاهی از توان علمی و حرفه ای شما، در کنار هم به موفقیت های بزرگتری دست یابیم. پس دوست عزیز، اگر شما هم در زمینه IT، علایق ، تجارب یا مهارت هایی دارید ما با آغوش باز دستان شما را می فشاریم تا بتوانیم در این مسیر با یکدیگر همگام شویم . اگر شما هم علاقه مند به کسب تجربه های بزرگ در خانواده آسا هستید و دانش کافی در حوزه کاری IT دارید، رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

{{job.Title}}
  • {{skill.Title}}

آپلود رزومه
  • تلاش روشن و آشکار یکایک آسایی ها در محیطی صمیمی و یاری دهنده برای رشد فنی و سازمانی ، منجر می شود به پایبندی همه همکاران به ایجاد بستری حرفه ای و امن برای شکوفایی هر فرد . ما باور داریم که رشد تک تک آسایی ها ضامن رشد آساست . از منظر ما آسایی ها رعایت عدالت و برابری و همچنین پرهیز از تبارگرایی و تبعیض از کانال رعایت نظم و انضباط اداری میسر می شود. از نظر انسانی در آسا همه افراد در یک جایگاه قرار دارند و هم عرض یکدیگر هستند، لذا تلاش برای صدمه نزدن به حریم شخصی و سازمانی افراد در آسا یک اصل بنیادی تلقی می گردد و معتقدیم این اصل از مسیر رعایت قوانین و مقررات میسر می شود. باور داریم همیشه کل چیز بیشتری از جز دارد . تک تک آسایی ها مطمئن هستند که در مسیر چیرگی بر پیچیدگی ها و چالش های شغلی و ارتقا عیار علمی خود می توانند کاملا رو دیگر آسایی ها حساب باز کرده و از تجربیات کل آسا بهره ببرند آسا سقف پرواز ندارد و مسیر رشد برای هر فرد تلاش گری به دور از هرگونه نابرابری هموار است . آسایی ها باور دارند که جز با پذیرش و آگاه بودن به این حقیقت که تمامی انسانها معایب و مزایا را در کنار هم گردآوری کرده اند ، نمی توان انتظار جوی دوستانه و حاصل خیز داشت . آسا بنیاد روابط در عین رعایت حریم ها را براساس صمیمیت بین آسایی ها یایه گذاری کرده است تا برداشت تک تک آسایی ها از پتانسیل های فردی و فنی خود ارضا کننده نیاز های مادی و معنویشان باشد. باور داریم که امنیت روانی، لازمه پیشرفت هر فردی است . تلاش برای جلوگیری از آسیب به امنیت روانی محیط کار یکی از الویت های آساست و آسا با تمام توان تلاش میکند که در جهت ایجاد فضای مناسب محیطی و روانی سالم برای اثربخشی هرچه بیشتر آسایی ها هر روز مستحکم تر گام بردارد.
امیدواریم با عنایت به این اصول جوی حاکی از صمیمیت و بستری برای رشد و ارتقاء هر چه بیشتر بهره وری فردی و سازمانی فراهم آید.