روز برنامه‌نویس، بهانه‌ای برای در کنار هم بودن در آسا

۱۴۰۲/۰۷/۱۶
روز برنامه‌نویس، بهانه‌ای برای در کنار هم بودن در آسا

ما در آسا معتقدیم حال خوب و فضای دوستانه، یکی از ارکان اصلی کار با کیفیت است. بنابراین دنبال بهانه‌ هستیم تا انرژی و حال خوبمان را با هم به اشتراک بگذاریم و کنار هم بودن‌ها را قدر بدانیم. 

مناسبت‌هایی که به نحوی به آسا مربوط هستند، بهانه‌های خوبی‌اند برای اینکه هر چند کوتاه دور هم جمع شویم و دلمان به بودنمان گرم باشد. 

این بار هم نوبت روز برنامه‌‌نویس بود؛ روز ۲۵۶ام از سال میلادی که به این نام شناخته می‌شود. روزی که بیش از هر مناسبت دیگری به آسا مربوط است و با ماهیت فناوری‌محور ما کاملا همخوانی دارد. 

پس نگذاشتیم این روز از دستمان در برود و با برگزاری یک مسابقه مفرح بین اعضای آسا، این روز را گرامی داشتیم؛ مسابقه‌ای که با استقبال گرم آسایی‌های عزیزمان پر از شور بود.

در این مسابقه که بیشتر از ۵۰ درصد از همکارانمان شرکت کردند، ۱۰ نفر به قید قرعه برنده شدند و پک‌های ماساژ اسپا از مجموعه حس خوب زندگی را از آن خود کردند. 

در حین برگزاری این مسابقه، کافی بود لحظه‌ای تامل کنیم و خنده‌ها و شور و هیجان افراد حاضر را نگاه کنیم تا لذت ببریم و از بودن در این جمع بر خود ببالیم.

در نهایت می‌دانیم و باور داریم که با هم و در کنار هم بودنمان است که باعث می‌شود آسا، با قدرت پیش برود و هر روز در مسیر رشد و شکوفایی گام بردارد. 

تا باشد از این مناسبت‌ها و بهانه‌ها…