آسا به توان ۱۰

۱۴۰۱/۰۶/۳۰
آسا به توان ۱۰

محیط کار جایی هست که ما یک سوم از زمان خود را در آن سپری می کنیم. داشتن ارتباطات کاری سازنده و دوستانه به پیشرفت شغلی و فردی آدم‌ها کمک زیادی می‌کند. همدلی یکی از ارکان اساسی در آسا است و ما برای تقویت و  پررنگ کردن هرچه بیشتر آن در تلاشیم. در دو سال اخیر همه ما روزهای سختی را پشت سرگذاشتیم. اوج گرفتن کرونا و مشکلاتی که در پی آن برای همه افراد بوجود آمد، شاید تلخ بود اما نباید نور و امید را  فراموش کنیم. شادی، روحیه خوب و همدلی کارکنان همیشه برای ما در الویت بود. برای قدم برداشتن در این مسیر چه بهانه‌ای بهتر از جشن گرفتن تولد ۱۰ سالگی آسا؟  

آسا به توان ۱۰ فقط شعار نبود. ما یکبار دیگر در کنار هم جمع شدیم و بودن در کنار آدم‌هایی که برای ما اهمیت دارند و در کنار آن ها احساس خانواده بودن را داریم، گرامی داشتیم. به خودمان یادآوری کردیم داشتن حال خوب به داشتن سازمان کارا منجر خواهد شد. در کنار بازی‌ّهای گروهی کار تیمی را تمرین کردیم. با همکاران جدیدی که در مدت کرونا به جمع ما اضافه شده بودند و شاید به دلیل دورکاری و مسائل دیگر زیاد در تماس نبودیم، تعامل موثر برقرار کردیم. 

همچنین در کنار هم بودن صمیمانه همکاران، مدیران و بنیانگذاران شرکت در کنار هم فضای تیم سازی موثر و برقراری راحت‌تر ارتباط را برای همه فراهم کرد. 

در ادامه کیک تولد ۱۰ سالگی آسا را در کنار هم بریدیم و برای رساندن آسا به توان ۱۰ همدل شدیم. عکس دسته جمعی با حضور همه همکاران شرکت گرفتیم تا یادگاری عزیزی از کنار هم بودمان داشته باشم.